Novinky

Máme čekat druhou vlnu koronavirové infekce?

Na podzim nás nejspíše čeká druhá vlna nového koronaviru

Koronavirus je často srovnáván s virem chřipky. Virologicky sice patří do jiné kategorie, ale u většiny nakažených se projevuje obdobně jako chřipka. 

Jak virem chřipky, tak novým typem koronaviru se lze nakazit i kontaktem s kontaminovanými předměty, na jejichž povrchu dokážou virové částice přežít i několik dní.

Je třeba myslet na to, jak chránit sebe a své blízké. Samozřejmě v případě firem, obchodů, veřejných institucí a dalších subjektů musíme přijmout zodpovědnost za dodržování doporučených hygienických opatření. Měli bychom svým zaměstnancům, zákazníkům a dalším návštěvníkům našich prostor zajistit možnost dodržovat důkladnou hygienu rukou.

Koronavirus, podobně jako chřipka, nejvíce ohrožuje seniory a pacienty z rizikových skupin,kteří trpí jiným chronickým onemocněním. I proto je třeba myslet na vhodné způsoby, jak ochránit nejen tyto rizikové skupiny, před případným rizikem nákazy.

Jedním z důležitých a nutných opatření je pravidelná hygiena a dezinfekce rukou. Je nezbytná v prostorách, kde se více osob dotýká zboží, výrobků či vybavení. Aby bylo možné toto zajistit, je potřebné se vhodně vybavit.

Naše kvalitní nášlapné dezinfekční stojany české výroby jsou ideálním řešením pro vaše prostory. Dávkování dezinfekce jednoduše zajistí nášlapný systém - naše stojany jsou tím zároveň i ekologické - nepotřebujete žádné baterie. V případě, že potřebujete stojany pro děti, máme pro vás i bezdotykový dezinfekční stojan vysoký 80 cm určený přímo pro ně. 

Stojany jsou stabilní, konstrukčně pevné a vysoce odolné. Můžete je ukotvit k podlaze a tím zajistit maximální stabilitu a bezpečnost. Jejich údržba je jednoduchá a naprosto bezproblémová.

Stojany mohou být ve vašich firemních barvách, s vašimi logy. Tuto možnost nabízíme při minimálním odběru 20 kusů. Zajistíme kompletně včetně grafického návrhu.

Kdy bychom měli ruce dezinfikovat?

Kdy bychom měli ruce dezinfikovat a kdy je stačí jen umýt?

 

Slovo dezinfekce se stalo v poslední době jedním z nejfrekventovanějších. Je však třeba poukázat na několik faktů, které jsou pro správnou hygienu rukou důležité.

  • Dezinfekce rukou bez jejich předchozího umytí mýdlem významně snižuje účinek dezinfekce.
  • Dezinfekce vysušují pokožku, a proto je velmi žádoucí pravidelně ošetřovat pokožku vhodnými krémy.
  • Pokud je nařízená karanténa nebo jsme v tzv. dobrovolné karanténě, platí při každém kontaktu nutnost dezinfekci použít.
  • Nepůjčujeme si mobilní telefony ani jiné elektronické prostředky a pečlivě je čistíme.

Pokud se v práci dotýkáme ploch a předmětů, které jsou přístupné dotykům druhých nebo jsme v kontaktu s pokožkou druhých osob - je dezinfekce rukou nutností!

V praxi má dezinfekce rukou význam např. po schůzce, po použití společné toalety, před jídlem a při používání společných pracovních pomůcek či prostředků.

Při nakupování se v místech prodeje zdržujeme jen po nezbytně nutnou dobu. Naštěstí se většina potravin prodává balená. Pokud dodržujeme bezpečný odstup a kryjeme si rouškou nos a ústa, je riziko přenosu viru vzduchem ve větraných prostorách a při kratším pobytu minimální.

Po návštěvě zdravotnického zařízení nebo jiné služby je doporučeno ruce umýt a následně dezinfikovat.

 

Pořízení dezinfekčních stojanů je tedy v této době nezbytností. Stojany s dezinfekcí nesmí chybět ve veřejných prostorách, kde se pohybuje větší množství lidí.

 

 

Designový stojan v barvách firmy

Designový stojan na dezinfekci rukou ve vlastních barvách? Pro nás žádný problém!

Stojan na dezinfekci rukou se stal nutným vybavením veškerých míst, kde se sdružuje více osob najednou. Využijte možnosti další propagace a umístěte své logo, webovou stránku a barvy přímo na dezinfekční stojan.

Nabídka je možná při objednání 20 a více kusů.

Kontaktujte nás pro více informací.

Pro děti i pro dospělé

Stojan na dezinfekci dodáváme ve dvou rozměrech.

Stojany na dezinfekci jsou třeba všude. Například i ve školách, školkách, základních uměleckých školách apod....

 

Proto nabízíme stojany ve dvou velikostech:

  • Dětské stojany na dezinfekci - 80 cm, váha 15kg
  • Stojan na dezinfekci pro dospělé - 125 cm, váha 22 kg

V případě zájmu o dodání většího počtu kusů stojanů nás kontaktujte.

 

Aktuální leták

Aktuální leták dezinfekčních stojanů StepWash. Neváhejte nás kontaktovat.

5 položek celkem