Máme čekat druhou vlnu koronavirové infekce?

Na podzim nás nejspíše čeká druhá vlna nového koronaviru

Koronavirus je často srovnáván s virem chřipky. Virologicky sice patří do jiné kategorie, ale u většiny nakažených se projevuje obdobně jako chřipka. 

Jak virem chřipky, tak novým typem koronaviru se lze nakazit i kontaktem s kontaminovanými předměty, na jejichž povrchu dokážou virové částice přežít i několik dní.

Je třeba myslet na to, jak chránit sebe a své blízké. Samozřejmě v případě firem, obchodů, veřejných institucí a dalších subjektů musíme přijmout zodpovědnost za dodržování doporučených hygienických opatření. Měli bychom svým zaměstnancům, zákazníkům a dalším návštěvníkům našich prostor zajistit možnost dodržovat důkladnou hygienu rukou.

Koronavirus, podobně jako chřipka, nejvíce ohrožuje seniory a pacienty z rizikových skupin,kteří trpí jiným chronickým onemocněním. I proto je třeba myslet na vhodné způsoby, jak ochránit nejen tyto rizikové skupiny, před případným rizikem nákazy.

Jedním z důležitých a nutných opatření je pravidelná hygiena a dezinfekce rukou. Je nezbytná v prostorách, kde se více osob dotýká zboží, výrobků či vybavení. Aby bylo možné toto zajistit, je potřebné se vhodně vybavit.

Naše kvalitní nášlapné dezinfekční stojany české výroby jsou ideálním řešením pro vaše prostory. Dávkování dezinfekce jednoduše zajistí nášlapný systém - naše stojany jsou tím zároveň i ekologické - nepotřebujete žádné baterie. V případě, že potřebujete stojany pro děti, máme pro vás i bezdotykový dezinfekční stojan vysoký 80 cm určený přímo pro ně. 

Stojany jsou stabilní, konstrukčně pevné a vysoce odolné. Můžete je ukotvit k podlaze a tím zajistit maximální stabilitu a bezpečnost. Jejich údržba je jednoduchá a naprosto bezproblémová.

Stojany mohou být ve vašich firemních barvách, s vašimi logy. Tuto možnost nabízíme při minimálním odběru 20 kusů. Zajistíme kompletně včetně grafického návrhu.